| mya_4475 a întrebat:

Oare ma insel. vreau cate mai multe pareri
sunt cea ce am pus intrebarea ca fosta il suna pe sotu...
eu cred ca sotu o cauta pe aia pe hi5. sa va zic de ce cred asta
las surprins de vreo 4 ori ca, cauta ceva pe net si cand intram in camera iesea din acea pagina.calculatorul il aveem in alta camera.ieri am observat de 2 ori, cand intram in camera el iesea de pe pagina, si zice"de ce am iesit". aseara am intrat intentionat sa vad daca inchide pagina si a inchis-o.
o sa credeti ca poate a cautat ceva ce nu vrea eu sa stiu, dar de vreo 2 ori m-a intrebat daca stiu cum se cauta o persoana pe hi5.
dupa ce m-a intrebat el, fara sal intreb eu pe cine vrea sa caute a zis"eu gasit alex pe pocaiti astia de la noi si au niste fete"
voi ce credeti?

6 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Draga "mya" lasa-l sa-si faca damblaua, chiar ajuta-l daca vrei sa afli ce cauta, nu crea din asa ceva o tragedie, trateaza calculatorul ca pe un prieten si nu dusman, ca in final vei avea 2 dusmani PC-ul si sotul, nu-l mai spiona, da-i si lui putina libertate de miscare, sotul nu este o proprietate a sotiei ci este perechea ei, pereche care s-a casatorit din dragoste... la bine si la rau. Toate bune.

| turtl3 a răspuns:

Cauta in "history" sa vezi ce pagini a vizitat, daca nu le sterge de acolo.

| JustMeFlory a răspuns:

Intra pe motorul de cautare Google si apasa CTRL+H(simultan)si in partea stanga iti va aparea o casuta unde va arata pe ce site'uri a umblathappy...asta daca nu cumva la sterge.
Succes!

| Moneyandfame a răspuns:

Uite hal de exprimare.

Răspuns utilizator avertizat
| hanry a răspuns:

Poate cuta ceva cu care sa-ti faca o surpriza sau ce Doamne nu sti sa tai netu?