| aditzy:) a întrebat:

Oare viata bate filmu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În mod clar. De obicei în film până la urmă sfârşitul este unul în care lumea e fericită, cei răi mor sau ajung la puşcărie şi toţi trăiesc fericiţi până la adânci bătrâneţi. În realitate lucrurile nu stau chiar aşa. Eu nu pot "să scriu" un final fericit în viaţă.

11 răspunsuri:
| Klepto a răspuns:

O sa afli ca viata bate fundul/filmul si tot ce vrei tu.

| ralucaralu a răspuns:

Uneori da, nu intotdeauna.

| nosferatu15 a răspuns:

Categoric...

| Annitu a răspuns:

Din proprie experienţă, îţi zic că filmul bate viaţa cu 1-0.happy

| ALice_4674 a răspuns:

De cele mai multe ori, DA!

| GoguStrigoi a răspuns:

Banuiesc ca da!

| Rush a răspuns:

Nu oare, viata e cel mai frumos lucru, filmu nici un sfert nu e din viata

| fustiteTUTU a răspuns:

Da, cu siguranta.

Răspuns utilizator avertizat
| elutzagty a răspuns:

Da si joci cel mai tare rol

| amzis a răspuns:

Viata ne bate pe noi.