| anonim_4396 a întrebat:

Off.nici nu stiu cum sa incep.am un prieten sau mai bine zis am avut.am fost impreuna 8 luni, dupa care ne-am despartit, timp de 4 luni am vorbim pe mess si la telefon, s-a intors la mine si ne-am impacat, chiar tinem unul la celalat, au trecut deja cateva saptamani de cand ne-am impacat, aseara mi s-a parut ca ma minte si imi ascunde unele lucuri, si am facut,, scandal". mi-a inchis microfonul(vorbeam pe mess) iar eu am iesit dupa mess.am asteptat ca azi sa faca el primul pas si sa ma caute, dar nimic.acum in seara aceasta cand am intrat pe mess el era online, precizez ca noi ori suntem aman2 pe mess ori nici unul.desi tin foarte mult la fel, as vrea sa-l uit, in cele 4 luni am incercat, dar nu am reusit.
vreau sa ma ajutati voi si sa-mi spune-ti ce as putea face sa-l uit.
multumesc

Răspuns Câştigător
| Ciupiiiiiiii a răspuns:

Ar trebui sa o faci pe indiferenta, sa ii arati ca nu iti pasa, niciun baiat nu rezista la asta. Unii.
Tu iesi in club cu prietenele tale, incearca sa cunosti persoane noi, si te asigur ca o sa il uiti.

4 răspunsuri:
| Mirruna a răspuns:

Nu mai vorbi cu el. E singura solutie. Macar o perioada...

| consilierindragoste a răspuns:

Parerea me e ca cine greseste trebuie sa faca primul pas nu lasa-ti orgolile departe pentru ca s-ar putea sa fie chiar alesul/a niciodata nu stim ce pierdem in viata. daca vrei sa te ajut contacteaza-ma!

| MoRtY a răspuns:

Mah pe indiferenta e sigur ca nu poti sa faci, pentru ca ti la el...si e normal sa pui la inima tot ce zice sau ce face...cu timpul vei reusi sa il uiti, trebuie doar sa vrei.incerca sa iesi cu prieteni mai mult, sa iti petreci timpul cu oameni care te fac sa te simti bine si ai sa vezi ca il vei uitasmug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am trecut si eu prin asta si este greu eu nu am reusit sa-l uit si prefer sa stau cu el de si ma mminte dar fara el nu mai pot raiiiiiiii