| zuzuma a întrebat:

Ohh ajutați-ma puțin fostul iubit nu îmi mai răspunde la mesaje ma simt așa de nașpa și umilită

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

De ce te simti naspa ca doar sunteti despartiti?

| gemeni6226 a răspuns:

Bine simti. Lasa-l in pace, nu te merita! Vine altul iti garantez care te va aprecia.Dar inainte de toate tu trebuie sa te apreciezi pe tine insuti altfel nu merge.

| Mayar a răspuns:

Daca e fostul, ce treaba mai ai cu el, femeie?!
Esti o infumurata disperata dupa atentie. Multe sunt asa si rare sunt cele care se schimba. Sper sa nu apuc sa iti vad fitele niciodata.

| skirlex a răspuns:

Bine iti face

| ELO a răspuns:

Inteleg ca dupa ce v-ati despartit, tu ai fi vrut ca voi doi sa ramaneti prieteni, dar se pare ca el nu vrea nici sa mai vorbiti. Trebuie sa intelegi asta. Nu orișicui ii trece supararea dupa o despartire, ba chiar majoritatea preferea sa nu mai tina deloc legatura cu persoana cu(,) care a fost impreuna, dupa ce s-au despartit. Asa se intampla, cei mai multi poarta pica. Nu trebuie sa te simti naspa, trebuie sa intelegi situatia si sa treci mai departe. Nu ii mai scrie, pentru ca oricum o faci degeba; mai mult ii arati ca regreti ca v-ati despartit si n-ai nevoie de asta. Treci peste, asa cum si el deja a facut-o si lasa-l sa-si vada de viata.

| Sasory a răspuns:

Da-l naiba ..arata-i ca nu plangi dupa el ..demonstreaza-i ca nici nu te intereseaza.