| juliet a întrebat:

Ok deci ar fi cam asa. tata abia a venit de craciun in Romania, din America si a promis ca va ramane cu mine si cu sora mea aici. dar a plecat din nou fara sa zica nimicsad! A scris o scrisoare in care scria: "Dragele mele fetite, iertati-ma ca am plecat din nou si nu am spus nimic, doar ca nu am mai putut ramane. Cu drag tata„ Si mi-a rupt inima, a sfasiat-o. oricum ce as putea sa fac ca sa scap de durere?

5 răspunsuri:
| eliaclodia a răspuns:

Trebuie sa aveti rabdare si sa incercati sa ii transmiteti zilnic iubirea voastra dandu-i frau liber cand aveti timp. Cred ca si dansul sufera.

| VadTot a răspuns:

Buna@! Vreau sa ti spun din toata convingerea si ti garantez ca tatal tau sufera cu foarte mult mai mult decit tine si surioara ta! De aceea nu a putut sa ti spuna face to face" Fata in fata "
drama ar fi fost mult mai crunta si extrem de greu de suportat mai ales pentru el Dar si pentru voi doua! In primul rind n ar trebui sa l critici si sa te gandesti cu rau ca a plecat pe ascuns"! Iar despre ce ai putea face? Pai incearca sa ti legatura cu el! Pe internet? Inca odata iti spun tatal tau sufera enorm extrem de mult! Sa te gandesti in fiecare zi la acest lucru! Tu in schimb ar trebui sa ti urmezi viata in continuare asa cum este ea si sa te concentrezi la scoala.Cam astea sunt sfaturile mele pentru tine,, Sa aveti grija una de alta si sa va iubiti ca doua surori~~~!

| pix a răspuns:

Nu e usor nici pentru el, asta.i sigur. Gandeste-te ca el este acolo doar pentru voi si k si el si.ar dori sa fiti impreuna, dar poate exista unele lucruri care nu.i permit asta.*

| alqaeda09 a răspuns:

La fel cum a spus si intorsdiniad!

| vanesssadiana a răspuns:

Imi pare rau, sincer!