| Katoky a întrebat:

Pai...mie imi place de un baiat dar lui ii place de alta fata cum il fac sa ma placa pe mine?

Răspuns Câştigător
| aleksia1 a răspuns:

Exact asta mi s-a intamplat si mie laughing dar am incercat sa ma comport ca fata aia dar asta vara mi-am gasit pe altcineva si mi-ai luat un alt comportament si acum toti baietii se dau la mine faza naspa e ca intr-un fel eu l-am facut sa se desparta de colega mea si ea nu mai vorbeste cu mine laughing hehe lasa ca se mai intampla d astea...e mai rau daca afla ca iti place de el dar daca afla combina-te repede cu altcnva ca sa creada ca a fost intrecut etc...big grin succes

4 răspunsuri:
| wizopo2 a răspuns:

Nu prea poti

| lascuiulian92 a răspuns:

Pai singura optiune este sa ii spui in fata ce simti pentru el si cu asta basta. :-P

| iSaidNo a răspuns:

Nu stiu daca raspunsul meu te va ajuta.Dar,poate ar trebui s-a afli ce ai in comun cu acel baiat stai mai mult cu el, invita-l la un suc, ori o prajitura.Incearca s-a ii fii mai placuta lui.Success!

| Rockart a răspuns:

Nu poţi sili pe cineva să te placă.