| Lolkkk a întrebat:

Păi săptămâna viitoare este ziua unui prieten, este vorba de prietenul de langa mine care părinții lui au magazin si mi-a facut viata un chin si nu vreau sa ma duc ca un băiat de acolo vrea sa ma si bata, ce sa fac?

6 răspunsuri:
| 1997onur a răspuns:

Nu știu ))))

Tu ce vrei sa faci?

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Să nu te duci!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu postezi aceeași întrebare.

| Valorosul69 a răspuns:

Eu zic sa te antrenezi toata saptamana in box sau kickbox, nu prosti gen carate sau judo. Mergi la petrecere si ii bati pe toti.

| Nirvanaaa a răspuns:

Pai e simplu: nu te duci și gata.

| OaiProstEsti a răspuns:

Te duci si te bati. ori vi acasa cu cacatu in fund ori mergi si lasi cacatu pe el