| Lolkkk a întrebat:

Păi un prieten de langa mine care are magazin m-a invitat săptămâna viitoare la ziua lui. Ma gândeam să nu ma duc pentru că mereu face mișto de mine si se da mare plus de asta veneam eu si cu un băiat și băiatul celalalt vrea sa ma bată din niste nimicuri, are ceva cu mine si daca merg face și ala mișto. Si m-am batut si odată, l-am împins în gard la terenul nostru de fotbal. In fine, este prost, nu vreau sa ma duc, ce soluție ar fi bună? Cel cu care m-am batut are 16.
Celălalt are 14 face 15 săptămâna cealaltă vineri, deci ce sa fac?

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pai zi si tu ca nu poti merge si aia e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce zici tu nu este prieten. Un prieten nu face mișto de tine, nu te pune în situații proaste, îți ia apărarea când alții te atacă ( verbal vorbind). Este mereu lângă tine. Ce ai tu este doar asa "ca să nu ne simțim singuri". Dacă știi că este asa prost, atunci ingoră-l.
Și nu el are magazin. Părinții lui au magazin, el doar se laudă cu banii lor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu zic să te duci, bați palma de împăcare cu toți.

| Violleta2022 a răspuns:

Sa te prefaci ca ai o aniversare in familie si nu poti merge la ziua lui.