| tanniusa a întrebat:

Pana cand va lasa pe voi parintii sa stati afara seara?

Răspuns Câştigător
| benny a răspuns:

No limit

10 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
De obicei, stau afară până se întunecă. Vara, până la 9-10, iar toamna sau iarna până pe la 7.

| sunshine939 a răspuns:

Eu personal nu am ora dar e bine ca o fata sa intre in casa la o ora decenta si daca ai avea 25 de ani.atat timp cat stai cu parintii ar trebui km pe la 10 jum ar cam trebui sa fii in casa.

| DeathIncarnate a răspuns:

N-am o ora anume la care trebuie sa intru in casa, intru cand mi se face somn

| motherfuckerstyle a răspuns:

12 cand sunt la scoala, in rest pana pleaca toata lumea sau suntem alungati:d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana cind ma plictisesc afara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tanniusa,nu am copii dar parerea mea e ca o fata sub 18 ani ar trebui sa stea afara pana pe la ora 20-21. fiindca noaptea se strang toti golanii care injura, scuipa etc si nu e frumos ca o domnisoara sa stea cu ei.

| Emazio a răspuns:

laughing,la cat vreau

| xDヅ a răspuns:

Vara pana pe la 21, toamna pana pe la 19, iar iarna nu prea ies:*

| scumpy3000 a răspuns:

10 juma 11 cam asa :d

| Dyana212 a răspuns:

Pai cam pe la 10 ca stau cu copii de varsta mea (pana in 12 ani sau 12 ani ) ca dupa aia pe strada la noi vin toti nebunii aia stiti voi nu trebuie sa mai explic asa ca nu stiu la ce te-a ajutat dar in fine wave papa