| Irina20216 a întrebat:

Până și părinți mei mă judeca ca am făcut acele 2 avorturi da am greșit dar mă presează toți cu subiectul asta și soțul meu și părinți mei da am făcut 2 avorturi dar le am făcut în trecut nu sunt făcute recent nu mai suport să mă judece toți.Ce sa fac să nu mai fiu judecata de familia mea?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca faci odata o greseala se presupune ca nu o mai repeti niciodata, dar cand o faci si a doua oara, atunci denota ca este rea vointa, incapatanare sau prostie.
Taci si asculta, ca ai facut-o lata si acum suferi consecintele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu faci nimic. Au fost alegerile tale și aia e. Daca nu le convine treabă lor