| anonim_4396 a întrebat:

Parcă mi-ar plăcea să locuiesc cu o femeie, dar am o frică:
Care sunt șansele ca atunci când fac duș să ia un cuțit din bucurie, să intre peste mine și să mă omoare?

Răspuns Câştigător
| Cipi1212 a răspuns:

Dacă te iubește nu te omoară.

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Omule, la modul cel mai serios: problemele tale nu se vor rezolva pe TPU. Pentru că sunt niște probleme care necesită tratament de specialitate.

Părinții tăi nu au observat până acum nimic în neregulă cu copilul lor de 22 de ani care se teme în permanență că va fi înjunghiat de toată lumea?

| gabicoo a răspuns:

Foarte mari. Mai ales dacă îți citește întrebările de pe TPU.
Așa că mai bine stai cu părinții tăi.