| Patricia445555 a întrebat:

Părinți mei tot îmi zudeca relația pe care o am cu iubitul meu am cu el și o fată cea mica are abia o luna face 2 luni peste câteva săptămâni iubitul meu e plecat la munca în străinătate și de asta părinți mei comentează și spun ca el sta în străinătate și pe mine ma lăsat cu un copil mic dar nu e adevărată chestia asta el se va întoarce.Ce sa fac ca părinți mei sa nu se mai bage în relația noastră?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nimic.
Iti respecti parintii, le vorbesti frumos cat esti in casa lor pe spinarea lor si cand vine iubitul, iti iei copilul si te muti de acolo.

| PaulaPaulayt1 a răspuns:

Pai nu trimite bani acasă pentru voi? La ce comentează, în România e greu cu banii.

| PaulaPaulayt1 a răspuns (pentru PaulaPaulayt1):

Poate ar fi cazul sa le dați și lor ceva ca te țin la ei. Poate de asta sunt de fapt supărați ei ca nu au nicio obligație sa te tina asa pe gratis chiar dacă ești copilul lor.

| darrio2007 a răspuns:

L-ai facut prea repede la varsta ta.
Nu ai ce face, esti la ei in casă.
Măcar de ți s-ar mai intoarce iubitul.

| Violleta2022 a răspuns (pentru PaulaPaulayt1):

Ce bani sa-i trimita, ca ala a plecat de mai putin de 1 luna...

| PaulaPaulayt1 a răspuns (pentru Violleta2022):

Când o sa aibă, dacă rezista acolo ca e greu și în străinătate. Asa mi se pare normal, ca nu sunt obligați sa o tina cu tot cu copil. Alții i-ar fi făcut vant din prima.

| Violleta2022 a răspuns (pentru PaulaPaulayt1):

Tocmai de aceea este bine sa tina gura inchisa cat sta la parintii pe spinarea lor, cu tot cu copilas, ca primeste tot ce are nevoie atat ea cat si copilul ala, deci respect total pentru parintii ei.