| Alexandra2024 a întrebat:

Părinții mei nu mai au copiii ma au doar pe mine mama a pierdut 5 sarcini înainte să mă nasca pe mine ea mă iubeste foarte mult și tata la fel am 16 ani şi sunt foarte atasaţi de mine şi nu ma lasa afara mai tarziu de ora 17 totuşi am 16 ani. Oare de ce ei fac asta? Cum sa îi conving sa ma, lase mai mult afara?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asculta de parintii tai ca au motivele lor sa nu aibe incredere in tine, de aceea te supravegheaza strict.

| sierra1 a răspuns:

"Părinții mei... nu ma lasa afara mai tarziu de ora 17 totuşi am 16 ani"

ai cumva vreo formă de retard?