| Alexia999977 a întrebat:

Parinţii mei nu sunt de acord cu iubitul meu pentru ca e mai mare decât mine cu 3ani eu am 20 de ani eu cu el chiar ne iubim ce pot face în legătură cu părinții mei?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nimic. Este alegerea ta, fiind majoră.

| mihai69 a răspuns:

Să-i ignori.
Dacă nu știai, ești de doi ani majoră, poți face orice dorești!

| LisaJulie a răspuns:

Ai 20 de ani și ești majora, 3 ani nu sunt mult, poate încerci sa îl aduci mai mult pe acasă ca părinții tăi sa îl cunoască mai bine

| Cipi1212 a răspuns:

3 ani diferența dintre voi nu este mare. Nu știu de ce ai tai nu sunt de acord cu relația voastră.