| anonim_4396 a întrebat:

Parintii vostri sunt indragostiti lulea unul de altul?

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu chiar indragostiti lulea, dar da, se iubesc din cate vad eu, si mie mi se pare okwinking

8 răspunsuri:
| cuvant a răspuns:

Cu trecerea ani dragostea se schimba intr-o casnicie. Inca nu am ajuns la pasul acesta dar parintii mei au deja 30 de ani de casnicie si pot spune ca am vazut evolutia lor.
In primul rand ei sunt cei mai buni prieteni si asta e o dragoste diferita de cea care o simtim noi ca si "tinerei"
Al doilea rand e relatia de casnicie unde exista respect, cunoastere si acceptare
in al treilea rand consta si in modul de a te completa. E greu sa intelegem aceste lucruri dar cam asa ceva

Daca privesc asa partea cu dragostea zic ca parintii mei sunt indragostiti Lulea

| luiza a răspuns:

Dragostea este pentru primii 10 ani ai relatiei, cu trecerea timpului raman prietenia si respectul reciproc care se pot confunda cu iubirea!

| ThePoet a răspuns:

Dimpotriva, cauta divortul precum sotii Prigoana si nu stiu unde sa-l gaseasca. Odata nu vrea tata sa semneze divortul, altadata ii e frica la maicamea sa se certe... sunt superbi.

| Crucified a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lulea nu mai exista la varsta lor, este la adolescenti cand au capul in nori. Ei iubesc cu mintea, si-ar da viata unul pentru altul.

| lolium a răspuns:

Pfoooooaaaa.ce lulealaughing... vergealaughingrolling on the floor

| pazzo a răspuns:

"lulea" e doar o aparenta sad si nimic mai mult.

| MariusMarius96 a răspuns:

Nu cred, si pot sa iti si argumentez de ce! Odata ce parintii mei, ai tai, si probabil ai tuturor fac niste ani buni de cand sunt impreuna si mai apar si copii, iubirea se stinge deoarece ceva ii preseaza si anume casnicia! Dar daca parintii tai se iubesc inca mult esti norocos! pup