| anyshy a întrebat:

Pe 5august e ziua mea iar tata mi-a spus sa ma gandesc ce cadou vreau.eu ma gandeam la o zi in care sa-mi cumpar ce vreau eu; funda

Răspuns Câştigător
| Daria a răspuns:

Eu daca as fi in locul tau mi-as lua clar o chitara.love struck
Abia astept sa fie ziua mea, in 21 si sa imi cumpar in sf.una.E un instrument magic!love struck

3 răspunsuri:
| Izza_4461 a răspuns:

Eu una as vrea un sejur all inclusivewinking

| Alissss a răspuns:

Si ce propui ?

| alin_6602 a răspuns:

I-ati daca vrei Tableta Apple, Iphone 4G, Ipod 4, Ipad 2, Calculator Apple, haine si nu stiu mai gandeste-te si tu ca este cadoul tau big grin Sa te bucuri de el! La multi ani!