| Carla5678999 a întrebat:

Pe mine doar mama ma iubeste, tata nu, pentru ca tata daca îi cer sa imi dea 10 lei nu imi da, mama îmi da mereu bani daca îi cer. Alocaţia mea o ia mami şi îmi da toţi banii din alocaţie mie şi îmi adun acei bani, iar tata imi ia din ei si pe langa asta mami imi da bani si din salariul ei.Vi se pare bine ce face tata? Credeţi ca ma iubeste sau nu? Eu cred ca doar mami ma iubeste

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dragostea NU se masoara in bani!
Este rusinos si lipsit de respect sa-ti aprecizei tatal doar daca iti da bani!

| Cipi1212 a răspuns:

E trist că nu te iubește tatăl tău cum te iubește mama ta.

| Dragobeta a răspuns:

Asta inseamna ca te iubeste? Ca iti da bani nelimitat? Nu, asta nu e dragoste. Mama ta e iresponsabila.

| Enil a răspuns:

Nu e bine ce face mama ta. Nu trebuie sa-ti dea atat de multi bani. Asta nu inseamna ca te iubeste, ci ca vrea sa scape de bocetele tale.