| elutza_8527 a întrebat:

Pe voi parinti pana la ce ora va lasa sa stati pe afara? vvreau sa imi spuneti si varsta

11 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Am 12 ani si ma lasa pana la 10 iarna-toamna iar vara si primavara pana la 11

| DaianaOpris a răspuns:

12 si faza e ca sunt constienta ca nu am ce cauta pe la 10, 11 noapte pe afara. In plus ma culc la 9 si imi face mult mai bine

| Delire a răspuns:

Am 14 ani, si sincer nu abuzez de libertate...sunt fata si na.pai pana la 9 cam asa asta fiind vara... oricum in general trebuie sa fiu acasaa inainte de a se intunek

| madalinacr a răspuns:

Buna! am 16 ani! si la ora 8 pe timp de vara trebuie sa fiu in casa iar pe timp de iarna la ora 7-7:30 cel tarziu! in cluburi nu ma lasa, la majorate nicairi, dar sunt constienta ca imi vrea doar binele.decat sa umblu din(intelegei ce vreau sa zic cred )mai bine stai la cald in casa sau gasesc eu ce fac...acum cel mai important este viitorul tau in joc asta daca esti inca la scoala.happycati ani ai?

| DarkBlood32 a răspuns:

Pai pana la 9 seara pentru ca noi la bloc n-avem interfon si se inchid usile la ora 20 happy

| DarkBlood32 a răspuns:

Adica usa de la intrarea in scara laughing usile de la apartemente le inchidem cand vrem laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai mei au 18 si 20 de ani.as vrea sa plece afara de tot.sa se angajeze, sa munceasca sa se casatoreasca.sa-si traiasca viata fistecare, cum il taie capul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.am 14 ani. iarna ma lasa pana la 20:15-30 cam asa.si vara pana la 9 jumate 10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1 seara si am 10 ani

| Pomar a răspuns:

16 ani, pana la 10 jumate daca nu e ceva speciac ca daca de exemplu ii zic cu o saptamana inainte ca vreau sa merg intr-un club cu niste prieteni si ii cunoaste ma la cat vreau big grin

| Pusycat10 a răspuns:

Pana la cat vreau!
Pusycat10 10 ani
Funda?