| Rose_2860 a întrebat:

Pentru baietii care aveti o sora mai mica:tineti la sora voastra? Cum va comportati cu ea? O considerati frumoasa?

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am vreo sora mai mica dar am doua mai mari si tin foarte mult la ele. Mi-e greu sa cred ca nu ai putea sa iti iubesti familia. Chiar si daca ti-ar gresi grav tot nu ai cum sa nu mai tii la familia ta.

| 1235678907452352 a răspuns:

Pai daca nu te'ar supara iti spun eu raspunsul in caliate de sora mai micalaughingrolling on the flooram 13 el 15 nu e mare diferenta big grin
1 Ne certam mereu
2 Radeam unul de altul mereu
3 Ne barfim
4 ne injuram chiar ne batem
si ma enerveazaaaangry
DAR un frate ramane tot un frate deci il "iubesc"chatterbox

| urbankid a răspuns:

Presupun ca intrebarea e pusa de o mamica. Acelasi lucru se intampla si in cazul fetelor care au un frate mai mic, poate aparea o anumita tensiune. Noua ne-a placut foarte mult cum a tratat Socrate problema asta chiar in familia lui - vedeti poate puteti aplica si dvs - http://sp2.ro/54d89e