| DarianaDariana17 a întrebat:

Pentru mine cea mai importanta e mama o iubesc foarte mult pe mama pentru ca ea ma născut și a stat cu tata atâția ani ca să am un tata ca toți copiii deși degeaba tata ne bătea pe amândouă mama a suferit Pentru mine atâta timp până eu fetiță ei am convins-o sa plecăm și acum stam la bunici mei am 16 ani vreau să îi arat mamei ca o iubesc extrem de mult.Cum îi pot arăta asta mai des? Eu în fiecare zi o îmbrățișez și îi zic că o iubesc Cum sa o fac mândră de mine?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa muncesti in locul ei, sa-i arati cat de mult o iubesti si apreciezi, ca ea sa stea acasa, sa se odihneasca si tu sa faci treburile in locul ei.

| Cipi1212 a răspuns:

S-o îmbrățișezi, să îi spui că o iubești.