| gloria a întrebat:

Peste 2 saptamani se implinesc 6 ani de cand eu si prietenul meu suntem impreunahappydesi nu in ultima vreme am trecut prin niste incercari usor usor ne revenim si ma gandeam sa-i fac o surpriza sau nu stiu cum sa sarbatorim mai ales ca stau cam prost cu ideilelaughingdaca aveti idei, sugestii v-as fi recunoscatoare!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sase ani? gloria mare greseala.incercarile prin care treceti pot fi inceputul sfarsitului.imi pare rau despre voi dar asta simt in postarea ta.nesiguranta si despartire.sase ani? e mult si un an daca santeti implicati total.

4 răspunsuri:
| anad a răspuns:

O iesire surpriza, adica aranjezi undeva la un hotel, cabana (fara sa-i spui, fireste, nimic) si plecati si numai pentru. 2 zile undeva, ca sa schimbati peisajul si sa fiti numai voi doi. Daca nu se poate cu plecare, gasesti cava la http://www.cu-dragoste.ro/idei/aniversari/

| gloria explică:

Crinu@de ce spui asta?sadorice cuplu trece prin incercari nu-i asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gloria ti-am spus ce simt.si ma insel rar.nu stiu dar simt ca si pe tine te oboseste relatia asta si te plictiseste deja.si mai e o vorba; logodna lunga, despartire sigura.sanatate si fericire.

| Stephanie_2959 a răspuns:

Pai organizeazai o petrecere.sau si mai bine ...invital undeva doar voi doi. nj intr-un parc intr-un restaurant intr-un clubbig grin sh fai sh un cadou daca iti permiti. un parfum, un ceas de firma.etc st multe cadouri faine.sau pur si simplu o bluza ff tarebig grin fundita?