| Daria a întrebat:

Peste cateva zile e ziua bunicii mele si as vrea cateva idei cu ce cadou as putea sa ii cumpar.Implineste 62 de ani.

Răspuns Câştigător
| Meryem027 a răspuns:

Poti sa-i cumperi o rama si sa pui acolo o poza cu voi, poti sa-i compui o compunere, sau o poezie, daca ai talent la limba romana sau ce conteaza ...si un simplu " La multi ani, bunica! Te iubesc mult " e superb si foarte important pentru ea. Cumpara-i o carte daca stii ca citeste, sau daca e o buna gospodina cumpara-i ceva pe care sa-l foloseasca in bucatarie.big grin La multi ani bunicii tale, sa-ti traiasca si sa stii ca si eu o iubesc foarte mult pe bunica mea. happy

8 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Interesează-te ce muzică asculta ea în tinereţe şi cumpără-i un disc de pick-up cu acea muzică, sau o "placă" cum spuneau bătrânii.
Salutări!
P. S.: Dacă n-are pick-up/nu găseşti, merge şi o casetă!winking

Abh
| Abh a răspuns:

Un capot, papuci de casa, un mixer, un radio care sa-i tina de urat in bucatarie cand gateste.

| EUSIATIT a răspuns:

Cred ca un LA MULTI ANI si o imbratisare si un te iubesc bunico este destul sa i impli sufletul,

| Iuly006 a răspuns:

O buchet de flori si un sincer " La multi ani " ar fi minunat la care ai mai adauga ceva de imbracat sau incaltat [poti opta pentru ceva ce stii ca poarta].
La multi ani bunicutei!

| gabriellafan1vanessa a răspuns:

O icoana sau un bibelou ceva de genul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau un eseu despre ziua bunicii!

| nicoleta24 a răspuns:

O cana pe care sa scrie: Pentru cea mai buna bunicawinking

| justdelia a răspuns:

Niste dulciuri usoare si un buchet maaare de flori!