| yoady92 a întrebat:

Peste cateva zile plec intr o vacanta cu prietena mea la sinaia..niste idei de petrecut timpul impreuna in doi ceva mai deosebit? idei dau funditawinking

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Ok. Ai gasit pe net ceva opinii despre cazare? Gasesti aici cate ceva, daca vrei sa arunci o privire http://amfostacolo.ro/romania-pareri,15/sinaia,97,1147/. Si inca o chestie, nu mai stiu cum o fi acum, c-am mai crescut, dar baietii din Sinaia erau destul de "stapani" pe teritoriul lor si nu intotdeauna amabili, ba dimpotriva, asa ca daca mergeti la vreun club sa aveti grija, nu comentati mult cu localnicii in caz de ceva, ca-s in gasca.

14 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Mie Sinaia mi se pare prin definitie un loc deosebit pentru o astfel de iesire, iubesc Sinaia! Nu-ti face probleme, orice moment o sa fie deosebit pentru ca sunteti acolo impreuna, singuri, afara e frumos, totul o sa fie minunat. Daca nu ati mai fost acolo profitati sa vizitati Castelul Peles, este foarte frumos si in zona e un parc suberb, si drumul pana la castel o sa fie foarte frumos iar castelul chiar merita vizitat si revizitat. Evident sa urcati cu telecabina la cota 1400 sau chiar la 2000, daca vremea permite, o sa aveti niste senzatii deosebite si in telecabina, se vede minunat peisajul, si panorama pe care o puteti admira de sus. Depinde cat stati, poate aveti timp sa vizitati si manastirea Sinaia, acum in perioada asta e foarte frumos. Seara un club daca va place si mai aveti putere, iar restul stiti si voiwinking laughing Distractie frumoasa!

| yoady92 explică (pentru mixxjim):

Mixxjim se pare ca cunosti zona..sau ai mai fost.mai zi mi cv repere prin zona.winking avem 6 mil la dispozitie fara cazere si drum pentru 3 zile suficient? sau trebuie sa mai bag mana mai adanc in buzunarhee hee?

| mixxjim a răspuns (pentru yoady92):

In principiu ar trebui sa ajunga, dar sa ai o rezerva la tine, iarna nu stii niciodata ce se poate intampla - se blocheaza drumurile de zapada si trebuie sa mai stati o zi-doua, ce faceti, dormiti in drum? Plus ca acum de sarbatori e posibil sa creasca preturile la cazare. Sunt multe hoteluri private mai mici, cu cazare convenabila in principiu, dar sa incercati la mai multe si mergeti mai intai sa vedeti camera inainte de a accepta, sa va asigurati ca aveti caldura si ca functioneaza apa calda si ca geamurile se inchid ca lumea (poate parea stupid, dar o singura chestie din astea iti poate strica vacanta ingrozitor).

| yoady92 explică (pentru mixxjim):

Avem cazarea rezervata...

| yoady92 explică (pentru yoady92):

Acum sper sa fie asa cum ne a prezentat oferta

| yoady92 explică (pentru mixxjim):

Mersi

| mixxjim a răspuns (pentru yoady92):

Ok. Ai gasit pe net ceva opinii despre cazare? Gasesti aici cate ceva, daca vrei sa arunci o privire http://amfostacolo.ro/romania-pareri,15/sinaia,97,1147/. Si inca o chestie, nu mai stiu cum o fi acum, c-am mai crescut, dar baietii din Sinaia erau destul de "stapani" pe teritoriul lor si nu intotdeauna amabili, ba dimpotriva, asa ca daca mergeti la vreun club sa aveti grija, nu comentati mult cu localnicii in caz de ceva, ca-s in gasca.

| blueheart a răspuns:

Hei! Mai bine nu iti faci planuri. Traieste ceea ce simti atunci, fa ceea ce iti doresti in acel moment. Special oricum va fi totul pentru ca esti cu persoana la care tii.
Craciun fericit!

| vampir004 a răspuns:

Pai,o plimbare prin oras

| myruna2012 a răspuns:

Pai, ce sa zic...
Puteti sa mergeti cu telecabina sau telescaunul in special.

Puteti sa vorbiti in particular sau sa va dati cu saniuta, ca asa le plac adolescentilor.

Sa se distreze!

Sau la un restaurant...

Si idea cea mai buna este de a face sex!

Tu alegi.

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Schiuri 80 de lei, cazare 200lei, o urcare cu telecabina 150lei...o noapte petrecuta cu prietena de nepretuit, pentru toate celelalte exista mastercardbig grin

| yoady92 explică:

Vreau ceva ce ati facut si v ati simtit bine impreuna cu cel/cea cu care ati fost

| yoady92 explică:

Nush..ma gandesc sa mi zica cineva care a fost in situatia mea...si s a intors cu gandul ca bai trebuia sa facem si asta si nu am facut...

| 123danyel123 a răspuns:

Pai... mergeti seara pe partie si in oras! e ceva deosebit de frumos. iti zic din experienta

| Muresan_Ovy_1993 a răspuns:

Incearca sa faci ceva romantic! iti sugerez sa iti asculti inima si o sa iti vina idei pe neasteptate si sigur o s-o faci fericitahappy