| Elisabeta21 a întrebat:

Peste o luna este ziua iubitului meu si inca nu m-am hotarat ce cadou sa ii iau. Face 18 ani. El nu e genul mai romantic sa zic, ceas, parfum i-am tot luat. Asa ca nu stiu... Adora masinile reale dar nu imi permit sa ii iau una ce naiba laughing Si pentru masina ceva decorativ inauntru nu stiu ce. Ma gandisem intr-un timp sa ii fac o perna cu poza noastra dar dupa mi-a venit o idee mai buna, sa ii fac un poster de 1 metru cu 4 poze de-ale noastre, insa pe langa asta mai trebuie sa ii iau ceva si nu stiu ce..Niste idei va rog.Multumesc

10 răspunsuri:
| xerxes1 a răspuns:

O sticla de bere este mult mai utila decat afisul ala.

| anonim_4396 a răspuns (pentru xerxes1):

Sa inlocuiasca eticheta cu o poza cu ei doi...Asta-i pofta ce-a poftit!

| cyupaku a răspuns:

Planifica rapid o excursie in doi la Paris, sigur nu o va uita

| Buzi213 a răspuns:

Cumpara-i o masina cu telecomanda

| Choasmakerangel a răspuns:

Nu cred ca mai are nevoie de vreun cadou atata timp cat te are pe tine, dar daca tu chiar vrei sa-i cumperi ceva ..cumparai o masinuta cu telecomanda

| 1WizKhalifa a răspuns:

Posteru ala o sfarseasca printr-un dulap, si nu incerca sa-i faci cadou ce vrei tu sa primesti. Mergeti la munte sau la mare intr-un weekend pe banii tai, cumpara-i un cutit/briceag bun, daca e pasionat de masini mergeti un tur in Bucuresti la expozitia lui Tiriac, fii putin atenta la ce vrea el de mult timp nu la ce-ti doresti tu(posterul).

| alexandrumarius11 a răspuns:

Ii plac masinile? O macheta de la orice magazin cu artizanat ar fi bine-venita! Acum depinde si ce ii place daca ii plac cele de epoca va fi usor cu machetele dar daca nu ar fi nevoie sa ii comanzi de pe internet altfel de machete cu alte modele. Daca stai intr-un oras mare, ai mai multe oportunitati! Baftahappy

| Leonardo_Dumitru_2001 a răspuns:

Un ceas sport. Asfel se va simnti mai bine iar tu ecomniseti si bani

| Gioo20000000 a răspuns:

Daca stai in Ploiesti, in omnia este un magazin unde poti face tablouri, tricouri, cani, pere, globuri cu poza voastra..Eu i am facut iubitului meu un glob in forma de inima cu poza noastra înăuntru, iar atunci cand îl scuturi se imprasttie inimioare mai micute in tot globuletul..Este foarte frumos si costa doar 30 de lei