| POziTiV a întrebat:

PleAse un sFat va rog foaRte frUmoS!
Cum as puTea uiTa de un BAiaT?!?!?!?!

Răspuns Câştigător
| Fuck Googăl. Ask me! a răspuns:

Buna.
Aici prietenii au un rol foarte important. Trebuie sa ai persoane pe langa tine care sa nu te lase sa te gandesti la el. Acele persoana sa poata face cat el, sa-ti distraga atentia. Si cu vointa, trebuie sa ai multa vointa. Daca iti doresti cu adevarat, vei reusi. Pup.

5 răspunsuri:
| Cσσкiє a răspuns:

Cum a zis şi Cameleon, trebuie să ai prieteni de încredere. Acum, povestesc şi eu ceva, mi-ai amintit de el.sad. Eu aveam aproape 11 ani pe-atunci, acum am 13. M-am îndrăgostit de prietenul verişoarei, care avea 19. Ei se sărutau, se îmbrăţişau în faţa mea, şi pe mine nu mă băgau în seamă, iar eu mă simţeam... Inima mea se sfâşia, câte o bucăţică în fiecare moment. Acum sunt împreună iar, şi eu vreau să mă duc acolo, dar când o să-l văd o să-mi amintesc de clipele de coşmar, deci...sad. Eram doar noi 3: eu, verişoara şi el. Ei s-au închis într-o cameră, eu plângeam şi mă uitam la TV. Când a venit mătuşabig grine ce nu stai cu ei?", e foarte blândă. După aceea el mi-a spus: "Doar am citit.". Cât de fraieră mă credea? crying.

| 80Cris a răspuns:

Ochii care nu se vad, se uita!

| proffessor a răspuns:

Ai putea sa-ti faci un alt prietenbig grin
Nu prea este posibil sa uiti de o persoana intr-un timp relativ redushappy Treptat, si cu o atitudine pozitiva (si cu un pic de ajutor din partea celui de langa tine) vei uita de... ex-ulbig grin

| Fetita a răspuns:

Pai timpul rezolva totul si cum a zis si GeOrgydOOl ai putea sa-ti faci un nou prieten desi nu sunt prea sigura ca vei putea sta prea mukt cu respectivul daca u inca il iubesti pe ex-ul

| alinutza_2142 a răspuns:

Stii vb aia...cui pe cui se scoate...tongue