| adelina98 a întrebat:

Poate nu imi va raspunde nimeni dar, sunt cu un baiat de 2ani. Altul care a venit acum din Ibitza imi zice ca ma iubeste a venit special pentru mine, cu prietenul meu m-am certat pentru ca vroiam sa ma duc intr-o excursie si a zis ca ne despartim daca ma duc fara el. Il iubesc, dar multe nu ne sunt in comun si nu stiu daca e bine sa raman cu baiatul care a venit acum. Il iubesc pe prietenul meu dar ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LuS[z] a răspuns:

RAMAI CU CELL CARE IL IUBESTI SI INCEARCA SA-I SCHIMBI PE CAT DE MULT POTI DEFECTELE

5 răspunsuri:
| ayyanna a răspuns:

Daca tu nu stii cu care dintre ei sa ramai, inseamna ca nu iubesti cu adevarat pe nici unul... asa ca nu conteaza prea mult pe care il alegi... dar daca totusi vrei sa alegi unul din ei, alege-l pe cel nou, pentru ca pe cel vechi il cunosti si stii ca nu merge... asta-i doar o parere...

doiny
| doiny a răspuns:

uneori e bine o schimbare...asta daca simti ca nu mai are niciun rost sa continui relatia de 2 ani. incearca sa faceti o pauza de cateva zile sa vezi cum te simti fara el si apoi decide-te.

assiris
| assiris a răspuns:

Daca vei sta cu un picior intr-o barca si cu celalalt in alta, ai toate sansele de a cadea in apa.

| mariazet45 a răspuns:

Cred ca esti destul de tanara si ai timp de relatii stabile toata viata, incearca sa-l cunosti pe cel care abia a venit nu doar pentru ca a spus ca a venit pentru tine ci si pentru ca trebuie sa cunosti mai multe persoane, sa le cunosti mai intai si apoi sa te hotarasti daca vrei sa ai o relatie. Prietenu care a zis ca nu mai vb cu tine daca te duci singura in excursie e un egoist si ar fi putut spune ca vrea sa mergeti impreuna, daca nu a fost asa insemna ca nu te merita. bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te q el