| BlancaFantasma a întrebat:

Poate pun o intrebare stupida dar...fostul prieten cu care am stat 3 luni obisnuia sa ma sarute si sa`mi puna mainile pe fund in timp ce facea asta.nu exagerat doar ca mie nu imi placea si imi spunea ca e normal asa fac baietii.isi batea joc de mine? de multe ori ne-am certat din cauza asta ca eu ii ziceam sa tina mana acasa ca e prea devreme aveam doar 2 luni de relatie, aveam 17 ani atunci acum am 18.

19 răspunsuri:
| turcanudenisa a răspuns:

Normal ca te iubea

| Darly a răspuns:

Mie nu mi se pare normal, incerca doar sa iti dea un motiv pentru care sa nu ti se para normal. Poate in privat, intr-un loc retras dar nu dupa 2 luni.

| floryyn91yy a răspuns:

Pai da e normal, eu nu mi imaginez sa nu i pun mana pe fund unei fete cand o sarutsleepy

| Flory_8923 a răspuns:

Nu isi batea joc de tine.probabil asa ii placea lui sa faca.asta nu inseamna ca isi batea joc de tine!

| Raluu_1584 a răspuns:

Pai e un gest urat si nu il face toti baietii :d. daca face asta des are o problema. de 2 - 3 ori e ok :d. stii cum se zice...,, iubeste baiatul care iti spune ca esti frumoasa nu sexy"winking

| Eღilia62 a răspuns:

La 17 ani e normal sa faca asa mai ales ca aveati deja 2 luni de relatie nu 2 saptamani.Era normal sa te paraseasca, poate ca nici tu nu te simteai in largul tau cu el de nu-l lasa-i sa te cunoasca mai bine.

| manowar1 a răspuns:

Nu isi batea joc, te vroia mai repede!

| simina a răspuns:

Nu lasa pe nimeni sa faca ceva ce nu-ti place.Vor fii multi alti oameni in viata ta care sa stie sa te respecte si sa se poarte civilizat. Orice compromis faci adica lasi de la tine ca sa fie bine se va intoarce impotriva ta si nu-ti va aduce decat necazuri, nefericire si frustari adica... putea sa fie mai bine daca aveam mai multa grija de mine.

| yoelidutza a răspuns:

Nu isi batea joc de tine, asa fac majoritatea

| Adrianetc a răspuns:

Esti ciudata, de ce? el te pipaie din 2 posibile motive: asa isi manifesta iubirea fata de tine sau esti "dotata" si este cam obsedat insa nu stiu de ce nu-ti place asta de obicei ar trebui sa excite fetele in fine

| GameMaster23 a răspuns:

E normal sa faca asta!
Si asta inseamna ca te iubeste foarte multwinking iar daca tu tot ii zici sa isi tina "mainile acasa"...

| TorenT a răspuns:

Normalitatea e relativa. Adica, lui i se parea normal in timp ce tie nu. Ca sa-ti raspund la intrebare, el nu-si batea joc de tine in mod intentionat, doar ca avea alte conceptii despre manifestarea afectiunii. Erati 2 oameni destul de diferiti si cred ca din cauza aceasta nu a mers...

| Deea a răspuns:

Nu isi batea joc de tine.la 17 ani ar trebui sa nu te deranjeze asa de mult ca iubitul tau iti pune mainile pe fund.gandeste-te ca si pe el l-a deranjat ca l-ai respins, o mana pe fund nu inseamna mare lucru...mai ales ca aveai 17 ani.

| floryyn91yy a răspuns:

Pardon am gresit semnu cool

| floryyn91yy a răspuns:

Dar poate tu esti mai pudica, sa stii ca daca nu ai un pic de tupeu nu poti sta cu un baiat mai shmeker>

| maryussimi a răspuns:

Mama pai e un chin pentru el sa nu-l lasi sa puna mana in timp ce te saruta, e ceva foarte normal, si in plus ai 18 ani gandeste si tu un pic ca atare, succes happy

| Flav a răspuns:

Dar la 17 ani, ce-ai vrea, sa-ti cante nani-nani?

| enverhoxha a răspuns:

E ceva foarte normal şi e destul de greu să-ţi găseşti un prieten care să nu vrea să te atingă în felul ăsta. Dacă totuşi îţi e neplăcut, nu eşti obligată să suporţi. Pur şi simplu înseamnă că nu eşti făcută pentru intimitatea cu un bărbat.
Se mai întâmplă, oamenii nu sunt toţi la fel. Există destule femei care nu sunt prea atrase de sex. Decât să te forţezi, mai bine ia-ţi o pisică.

| darkglass a răspuns:

Pai majoritatea baietilor isi incearca norocul si a incercat si el, poate a vrut sa vada si ce reactie ai sau l-a luat valul, daca i-ai spus ca te deranjeaza si el nu a incetat e nesimtit