| Tania a întrebat:

Poti uita un baiat la care ai tinut mult, stand cu altul?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti uita nume pe care inca le rostesti. Incearca sa nu te mai gandesti ca trebuie sa il uiti si cum s ail uiti. Pur si simplu traiesteti viata.

8 răspunsuri:
| oanard174 a răspuns:

Nu si nu e corect pentru cel cu care stai, te folosesti de el doar pentru a uita un altul, nu nu e bine,.

| ringridv97 a răspuns:

Cu siguranta nuwinking

| daniela91 a răspuns:

Eu zic k da...k daca ramai singura tot ai tendinta sa al suni sa al cauti.asa daca stai cu altul al suni pe ala.te ajuta el cum ar veni sa treci peste...winking

| Miinniiee a răspuns:

Eu zic ca da, dar cu greu.
O sa te indragostesti si de cel cu care o sa fii si o sa il uiti, dar nu chiar asa usor.

| dewtsa a răspuns:

Nu. Mereu il vei compara cu celalalt si ii vei imagina cum e sa fie el in locul celui cu care este cu tine, si nu vei reusi sa il uiti sad

| zambalici a răspuns:

Eu am incercat dar nu prea am reusit dar tu poate daca iti doresti asta foarte tare si baiatul cu care stai acum e genul tau cred ca o sa reusesti dar trebuie sa nu mai vorbesti cu sau despre fostul...
bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti spun din perspectiva baietilor. Daca am iubit o fata mult, o vad pe ea in oricare altawinking deci nu, nu il poti uitawinking

| bumbaf a răspuns:

Iti faci tot tie rau poate dupa un anumit timp o sa vrei sa te intorci la el si atunci el o sa te considere o usuratica