| soufbhd a întrebat:

Poza asta este adevarata?
chiar se intampla in naruto?
hinata chiar il place pe kiba, sau kiba pe hinata?
http://www.fanpop.com/......kiba-photo

Răspuns Câştigător
| TeNNdo a răspuns:

Nu este adevarat. din naruto. hinata il place pe naruto, ten-ten pe neji, ino si sakura se stie k's dupa sasuke oh go on si. cam atat

5 răspunsuri:
| ANAHsneaman a răspuns:

Nu cred desi sunt coechipieri de echipa hinata il place pe naruto

| BlackAngel112 a răspuns:

Da este adevarat este din Naruto Shippuden dar nu e ce crezi tu.Hinata s- inrosit din alt motiv.Ea il iubeste doar si DOar pe narutowinking

| elynutzu a răspuns:

Eu stiu doar ca hinata il place pe naruto...din cate tin minte.nu am apucat sa vad tot serialul asta.

| NaruHina2000 a răspuns:

Nici cand o sa cada lumea! Hinata il place doar pe Naruto de cand era mica. Exista fani care fac chestiutea de-astea. Su unii care anumite personaje ei cred ca "trebuie" sa fie cu un al personaj decat cel care trebuie.

| Grobnicu_Eva_1998 a răspuns:

Prietene foarte usor se pot truca aceste imagini cu tehnologia de astazi