| Trax a întrebat:

Prietena mea nu mai raspunde la mesaje, nu raspunde la telefon, nu raspunde nici pe Facebook, ce fac?
Tin foarte mult la ea si nu vreau sa o pierd...

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Poate s-a saturat de atata control si a hotarat sa te pedepseasca!

Sfatul meu este sa-i dai pace, cand se va simtii ea bine, iti va raspunde!

| danutzu96 a răspuns:

Ai uitat sa spui de cat timp nu mai raspunde. Nu ai decat sa astepti, nu o poti obliga...

| YonutFIG a răspuns:

Pai momentan ea clar nu.ti va răspunde las-o doua zile dar înainte de asta îi poți da un mesaj - gen : merit / aștept o explicație, nu înțeleg dc te porți așa. Acum gândește altfel dacă ea te considera un prost si in ochii ei ești un nimic si se împacă cu tine din mila ți-ar place o astfel de relație? Sfat final : vorbește cu ea deschis dac îți răspunde cerei să vă întâlniți afară și întreab-o dacă va mai fi ceva între voi, dacă zice nu asta e, nu a fost pentru tine!