| JaSsmine a întrebat:

Prietena(verisoara) mea ce mai buna a plecat in vacanta. Credeti ca ar fi frumos sa ii dau un cadou de bun venit? Dar problema este ca nu stiu ce anume sa-i dau ...ma ajutati? crying

Răspuns Câştigător
| IepurashRocker a răspuns:

Clar, i-ai ceva de bun venit! big hug Poate si ea îti va lua ceva din vacantã.hee hee Hmm... o bluzã, un parfum, o petrecere surprizã pentru atunci când vine acasã, fã-i un tort, brãtãrile prieteniei, bijuterii, o pozã cu voi 2 pusã în ramã, diploma pentru cea mai bunã prietenã. thinking

5 răspunsuri:
| sy46 a răspuns:

Nu consider a fi necesar un astfel de cadou, insa, daca tot vrei, poti cumpara o rama foto frumoasa si sa pui in ea o poza cu voi doua.

| justmegirl a răspuns:

Prietenia nu se poate cumpara...simpla prezenta e de ajuns...sau daca tot vrei iesiti la un suc :*bafta

| inginer a răspuns:

Eu votez cu Ella. O petrecere numai cu voi doua si mancarea ei preferata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai bine ii confectionezi chiar tu ceva!

| Ella_1816 a răspuns:

Mai bine o petrecere in pijamale. Astfel o sa va povestiti toate intamplarile din vacanta. Poti sa ii faci un tort daca te pricepi. Si mai vezi tu, oricum, o sa va distrati:*