| Laurretta a întrebat:

Prietenul meu imi spune ca ii place mai mult de mine cand beau cate ceva ca sunt mai dulce si mai deschisa. ce sa fac ca sa fiu tot asa si cand nu beau?
cand ma intreaba ceva mai personal ma intimidez si ma inrosesc la fata. cum as putea sa scap de acesta problema?
p. s. il cunosc foarte bine si suntem de mai mult timp impreuna.

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Ai fost crescuta prea rigid, sau nu lasa ai tai cu el, e clar ca ai niste "retineri" pe care, in mod firesc, atunci cand tii mult la cineva si ai incredere in el, nu ar trebui sa fi asa!

Fi sincera, optimista, discuta cu el orice si mai fi si foarte flexibila mental si spiritual! Success!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonim_1592 a răspuns:

Asculta cu problema ca te inrosesti la fata incearca sa respiri cat mai mult asa fac si eu ca sa ma linistesc
si cu problema la cand bei poartete mai nebuneste asa big grin sper sa te ajutehappy

| AnonimInEfect a răspuns:

Sa fi degajata atunci cand vorbesti cu el.Sa fii sincera si sa nu te intimidezi. Spui ca va cunoasteti foarte bine deci ar trebui sa fi mult mai deschisa cu subiectele mai intime.Fa-ti curaj si gandeste-te ca si atunci cand erai mai beata nu ti s-a intamplat nimic ca ai vorbit liber.Deci nu ar trebui sa ai vreun motiv care sa te impiedice a fi sincera si timida.Numa bune.

| ρіsөyαşμℓxXxŧαμxXxαℓyηŧαŧ a răspuns:

RP un cuplu ar trebui sa discute orice, NO SECRETSwinking

| ratzaa a răspuns:

Nota 10 + pentru alexa95 rolling on the floor)))) vrea doar sa te fu** rolling on the floor))) mnu. nu stiu dar am o explicatie stiintifika si logika... Cand bei iti "bea" minitile bautura si nu mai judeci ce faci. si deiea nu mai te insoresti (si are dreptate alexa rolling on the floor))) te poate si fu** mai usor si repede)

P.S : Nu stiu daca a fost testata teoria mea cu bautura. laughing presupun.big grin