| anonim_4396 a întrebat:

Prietenul meu mereu cand vorbim la telefon si cand nu-i convine cate ceva imi spune ehii ciao sau ehii paa. I-am spus de multe ori ca ma deranjeaza acest lucru si ca am sa ii inchid telefonul cand imi va mai spune aceasta dar el mereu imi raspunde ca daca ii inchid inseamna ca nu tin la el si ca il iau de fraier. Voi ce ati face in situatia mea?

5 răspunsuri:
| Geeeo21 a răspuns:

Daca te iubeste cu adevarat nu ti-ar spune astabig grin

| Cr3aT2a a răspuns:

Sincer si eu mai am obiceiul sa fac asa ceva insa parca el prea e culmea... exagereaza... esti de mult cu el? el acum incearca sa faci totul cum vrea el.astept o veste de la tine

:*

| laura_1858 a răspuns:

Nu suntem de mult, doar 2 luni

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zi si tu ehii pa, inainte lui, sa vezi cum reactioneaza el

| ExistaMosCraciun a răspuns:

I-as face acelasi lucru si lui, nu-l mai ameninta ca o vei face, curaj si DO IT!