| VINTZU a întrebat:

PROBABIL CA SUNT UN IDIOT, dar ff multe fete ma plac dar nu prea vreau sa fiu cu ele credeti ca mai bine spun da sau sa astept o fata mai potrivita?
P. S. am 12 ani.

Răspuns Câştigător
| egjrewiogjaeifjaepfpjagfegwregeyhrt a răspuns:

Am si eu 12 ani si zic sa nu te grabesti cu relatiile ca acu esti copil si noi copii suntem mai sentimentali si tu poti sa te indragostesti de aia sa zicem si sa se desparta de tine si poate faci o criza sau stiu eu ce porcari de astea iti recomand mai asteapta macar pana la 15 ani ca acum chiar daca zici ca nu noi avem sentimentele mai delicate! Deci lasa fetele si punete pe cartewinking

8 răspunsuri:
| Fujito a răspuns:

Ai dreptate asteapta fata care crezi tu ca e potrivita pentru tine si care te va iubi sincer. funda? big grin

Răspuns utilizator avertizat
| JucatorMT2 a răspuns:

Ma puta...te cheama razvan si eusti la lucaciulaughing)? daca da...baga in lista:steaua_yo2009 o sa vezi cine islaughing)))rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| FluTuRaS_2810 a răspuns:

Sincera sa fi am si eu 12 ani si am fost cu toti baieti care mau placut chiar daca nu i-am placut pentru ca acum nu mai conteaza daca placi sau nu este un fel de trend cine are mai multi iubiti decat alta asa ca ar trebui sa fi cu toate care te placbig grin.PS:fi si u cu alea care sunt mai frumoase si le iubesc mai multi baieti ca sa le faci in ciuda la ailaltibig grin

| Mao a răspuns:

@FluTuRaS, dacă înainte CREDEAM că copchilele de 12 ani (nu toate, majoritatea) sunt bătute în cap, acum sunt sigură.
Nu fă ce-ţi spune don'şoara, că deja şi-a făcut reputaţie proastă.
Aşteapt-o pe cea potrivită.

| cosminll a răspuns:

Pai eu zic punete si tu cu una acolo sa inveti cum sa te porti si chestii sa fi mai pregatit pentru fata potrivita

| vεηiη a răspuns:

OAre de ce nu asteapta fata potrivita, un baiat de varsta 19 ani, cam asa, si cauti tu la 12 ani, iubirea vietii? thinking