| Maariaa a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti cateva exemple de prietenii adevarate din literatura? Din cea universala m-am gandit la Huckleberry Finn si Tom Sawyer, insa din cea romana nu am nici cea mai mica idee. Voi ce alte exemple mai stiti?

3 răspunsuri:
| lauuuuuuuuuuu a răspuns:

Ce intreaba fata asta si ce-i raspunde alexandra_8635! alexandra esti catastrofa draga! cel putin ultima ta intrebare pusa pe TPU, este maxima! Maariaa scuze pentru offtopic, dar nu am putut sa ma abtin

| Maariaa explică:

Lau : nu-i nimicoh go on

| alexandra_8635 a răspuns:

Iti spun un lucru nu vedete ca-s fitoase