| Gabry a întrebat:

Reiau intrebarea in speranta ca vor fi mai multi interesati:

Dupa parerea voastra meritam titlul de "Toti pentru unu"?

Daca ar trebui ca toti userii din comunitatea TPU sa ne prezentam intr-un anumit loc, sa ne dam mainile pentru a crea un "cerc al prieteniei" si vei fi nevoit sa te iei de mana cu useri cu care ai avut conflicte in trecut cat si in prezent, ai da mana cu ei uitand de tot ce-a fost sau ai prefera sa strici tot acel cerc al prieteniei?

Va rog, raspundeti sincer!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu meritam titlul, dar as da mana cu oricare dintre userii TPU, pentru ca nu ii consider dusmani, in speranta ca un astfel de gest ar putea schimba in bine atmosfera/relatiile dintre noi. As vrea mult ca TPU sa fie ca si la inceput: armonie, ajutor, respect si chiar prietenie.

| onofrei89 a răspuns:

Nici eu nu prea cred ca meritam acest titlu deocamdata, inca mai exista multe rautati intre noi, dar as da mana cu mare placere cu oricare user TPU.

| gabitza05 a răspuns:

Buna!

Eu zic ca meritam titlul deorecere ne ajutam aici, pe site cu sfaturi, idei etc. Sa ne intalnim toti userii acetui site e imposibil...nu numai pentru ca fiecare e dintr-un alt oras dar si fiindca fiecare are un program care trebuie sa il respecte.

| addflo a răspuns:

Buna,

Nu cred ca ne vom mobiliza pentru o astfel de actiune pentru ca aici e totul destul de nepersonal. Nici macar disputele intre useri nu cred ca sunt luate intr-atat de serios. Aceia nici nu vor aparea vreodata la o astfel de actiune pentru ca vor avea "ceva mai bun de facut".
Asadar, cei care se implica cu adevarat aici dau din experienta lor si doar atat. Nu cred ca exista o implicare emotionala intensa incat sa mobilizezi o intreaga comunitate pentru a lucra impreuna... in real life happy