| Gabry a întrebat:

Reiau intrebarea, poate vor fi mai multi interesati:

Dupa parerea voastra meritam titlul de "Toti pentru unu"?

Daca ar trebui ca toti userii din comunitatea TPU sa ne prezentam intr-un anumit loc, sa ne dam mainile pentru a crea un "cerc al prieteniei" si vei fi nevoit sa te iei de mana cu useri cu care ai avut conflicte in trecut cat si in prezent, ai da mana cu ei uitand de tot ce-a fost sau ai prefera sa strici tot acel cerc al prieteniei?

Va rog, raspundeti sincer!

7 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Virtual meritam. Ar fi bine sa fim prienteni poate cu unii si in mod direct.

| Cryssy a răspuns:

O sa fiu foarte sincera. DA. As face acest lucru daca ar trebui...Pentru ca eu nu stau mult timp suparata.Eu nu ma supar asa din orice.Si atunci chiar nu ar conta oricum...

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Am anuntat cand am plecat din Onesti catre un alt oras... In masura in care se poate, as prefera sa ma si intalnesc cu cineva acolo la o bere, padon SUC!
Deci iert daca se adduc vorbe urate aici la adresa mea si incerc sa fac in asa fel incat sa fiu prieten cu oricine.

| Kidu a răspuns:

Bineinteles ca as uita toate neintelegerile[chiar daca nu am avut], ca sa nu stric acel cerc al prietenieihappy

| soseta ucigasa a răspuns:

Sincer mi-ar fi rusine sa fiu vazut in public cu foarte multi dintre userii TPU...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mare drag as participa la "cercul prieteniei". Nici n-ar mai conta daca cineva m-a suparat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca as da mana cu useri care, sa spunem ca m-au suparat, asta pentru a creea un cerc al prieteniei, dar si pentru ca sunt o persoana care nu punte toate nimicurile la suflet si care iarta, poate prea usor.