| Diu23 a întrebat:

Saall TPU! Am avuth o relatzie de un an si ceva, ma rog. si ieerii am pus capat acestei relatii! siincer il iubesc foarteee mltt enorm de mlt pe foostu meoo pr...sad[ chiar nuuu mai vreau sa ma impac cu el.]neam despartzith diin cauza. tiimpului liiber-adicastraight facenu isi facea timp si peeentru mine si ieri. mi-a vorbith urat la tel.si mi-a inchis telu cand ia-m explicath care-i problema! mentionez ca ieri o fost prima data cand mi-a inchis telu ` VREAU cv sfaturi sal UITH! repet il iubesc enormn numai ca dn respeeekt de siine nu mai vreau o relatzie cu el... unika soolutzie e al uiithstraight facevreau si eu niste sffaturi straight facestraight face!

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Viata merge inainte sa stii, daca el nu a stiut sa te respecte si sa te aprecieze asa cum merita o fata uite ca a pierdut! Iar felul in care a facut-o normal ca te doare, a dat dovada cu nu te-a meritat nici o clipa! Va vedea poate ce ai reprezentat pentru el dar poate atunci cand va fi prea tarziu! Acum totul e sa-l uiti si sa mergi mai departe! Concentreaza-ti atentia catre altceva ce poate ai omis sa faci de multa vreme, da mai multa atentie prietenilor ei te vor face sa uiti dar iti zic nu se merita sa pui la inima daca el a fost asa de badaran! Multa bafta si te rog ai grija de tine da?

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Sfaturile astea sunt greu de dat când nu cunoști totul.
Decizia trebuie să o iei tu singură, că tu cunoști cel mai bine totul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dau un sfat...
Mai fa si tu lectura si invata gramatica!
Esti o rusine pentru Romania, dupa faptul ca suntem noi cum suntem apreciati de straini...
O carte? Du-te la librarie!

| victorbold a răspuns:

Eu iti dau un sfat.stai de vorba cu el. poate a fost intr-o pasa proasta. poate nu i-a mers ceva afaceri, sau poate s-a certat cu familia.stai alaturi de el.sunt sigur ca de asta are nevoie!

| Milkyleaves a răspuns:

Buna.Mi-as dori ca impreuna sa gasim solutii la intrebarile care te framanta.Ce-ai spune daca mi-ai povesti detaliat ceea ce ai pe suflet?E-mailul meu este:fogelline.oasis@yahoo.com.Te astept cu tot dragul :-).Doamne ajuta!