| TRANSVERSAL a întrebat:

SAL! Imi iubesc sotul enorm si as face orice pentru el de aceea vreau sa fiu o sotie si o mama iubitoare! si sunt dar mai vreau idei de la voi cu care sa imi surprind sotul tot mai mult! vreau sa stie in fiecare clipa ca il iubesc tot mai mult.astept idei

Răspuns Câştigător
| cuvant a răspuns:

Buna,
In primul rand un barbat are nevoie sa simta ca este sustinut si asta se poate face din mici lucruri. O imbratisare cand vine acasa, o apreciere, o iesire in parc, o cina seara. O noapte a voastra cu lucruri care-i plac si asta ma gandesc ca le stii. Daca aveti copiii fa impreuna cu ei un banner si scrie "Tatii te iubim!"
Il poti intreba cum i-a fost ziua si sa discutati despre lucrurile frumoase ale casniciei si sa nu va focusati asupra lipsurilor.
In acelasi timp incearca sa creezi cadrul in care si el sa poata sa iti ofere aceeasi afectiune.

5 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

V-ar fi de folos, tie si sotului tau, acum si-n viitor, daca cititi impreuna cartea " Barbatii sunt de pe Marte, femeile sunt de pe Venus" de John Gray. Pana ce o vei cumpara, iti poti face o impresie lecturand inceputul ei aici : http://aurelman.blogspot.com/p/barbatii-sunt-de-pe-marte-femeile-sun.html

| sabin89 a răspuns:

Nu ai de ce sa mai ceri sfaturi in situatia asta - parerea mea. De obicei, cineva cere sfaturi cand lucrurile nu merg bine. De ex., ai inceput sa nu-l prea mai iubesti, sau sa nu prea te mai iubeasca el pe tine. Dar daca lucrurile merg atat de bine, lasa-le asa. Cineva ti-ar putea da vreo sugestie care mai mult sa strice.

| MasterYoda a răspuns:

Cheama o prietena!

| claudiu11re a răspuns:

Nu mia e nevoie de ideii iti zic eu... daca il iubesti atat de mult iti zic eu ca si el te iubeste la fel de mult si in plus el stie cat il iubesti si cate te iubeste

| Gigi-Laurentiu_Togoe_1967 a răspuns:

Poti sa-i pregatesti o cina romantica, si sa te imbraci in ceva lejer si cat mai sexii daca se poate sa fiti numai voi doi.