| danielpop09 a întrebat:

Sall am si eu o relatie cu o fata sau mai bine zis am avut pentru ca mama ei a considerat ca nu este pregatita sa aiba una poate pentru ca nu ma cunostea sau am fost impreuna prea repede.Asa ca prietena mea a considerat ca mai bine o luam de la inceput (sa fim doar amici)sa mergem la suc la volei si asa o sai cunosc si pe ai ei chiar daca ei ii place mult de mine mie imi place dar nu sunt sigur cat si nici nu vreau sa ii frang inima ce ar trebui sa fac?

5 răspunsuri:
| MajorAsshole a răspuns:

Eu zic ca ar trebui ca din cand in cand sa mai pui cate un punct in intrebarile tale pentru ca nu toti au rabdare sa citeasca o fraza care se intinde pe sapte randuri pe ecran pentru ca unii din ei urmaresc doar sa primeasca funde si pentru a primi cat mai multe, raspund doar la intrebarile scurte pentru ca le pot citi repede si astfel isi pot atinge scopul in viata eu nu am nimic cu ei vreau doar sa te ajut pe tine sa intelegi ce obositor e sa citesti ditamai intrebarea sau ditamai raspunsul ca in final sa iti dai seama ca a fost scris la misto... ce rau sunt!

Răspuns utilizator avertizat
| c3dryk22 a răspuns:

Salut.parerea mea este sa faci, ce fac toti de varsta ta. DISTREAZATE! lasa relatiile.toti credem ca ''iubim'' la varsta de 16 ani.17.cand de fapt nici nu stim ce este.in fine.parerea mea este sa te distrezi, nu ma refer la sex.sa cauti numai.si apoi pa.nu neaparat.fa-ti cat, mai multe prietene.schimbale.intotdeauna sunt lucruri mai bune decat pe cel pe care il detii.asa este si cu femeile.cand cunosti mai multe ai de unde alege.asa ca.
mult noroc!

| adrian9416 a răspuns:

Poi dai a 2 a sansa as zice vezi ce o sa se intampe si daca parintii ei tot nu sunt de acord eu zic sa o lasi balta.(parerea mea dar nu este necesar sa faci ce am zis ca nu imi place sa ma bag in viata celorlalti dar ti-am dat un sfatwinkingbig grin)

| Petretchi a răspuns:

Aniele mi-as dori sa fiu in situatia ta pentru ca am mea este mult mai re dar te avertizez ceea ce ti-a zis prietena ta a fost doar o scuza dupa care o sa o vezi cu altul deci ai grija si mult succes in a o cucceri pe acea fata