| Crysty1996 a întrebat:

Sall ii o fosta colega de cls acum si tot timpu cand ma vede ma saluta acum a fost ziua mea ma tzucat si tot timpu vrea sa vb cu mine ce credeti credeti ca ii place de mine? vreau sa aflu niste pareri fiindca nu ma prea pricep la fete big grin

3 răspunsuri:
| YouMe a răspuns:

Poate vrea doar sa fiti buni prieteni! e posibil sa ii placa de tina da nu-s sigura!

| Adda24 a răspuns:

Poate ii place nu pot sa spun sigur dar curaj! intreaba-o!

| vreau1alint a răspuns:

E posibil sa ii placa dar si sa isi doreasca sa fiti prieteni. Ar fi bine sa afli chiar de la ea sau intreaba-o pe cea mai buna prietena a ei tongue