| Andreybos10 a întrebat:

Sall TpU am o colega in clasa care imi ca-mi place de ea..., dar nu prea stiu ce sa ii zic... imi trimite biletele prin ore :buna.ce faci?
. Apoi nu stiu ce subiect saii zic sa vb ma ajutati? va rog dau fundawinking

Răspuns Câştigător
| mylifedance a răspuns:

Ia si incepe sa vorbesti mai mult cu ea si da'i de inteles ca'i placi

| Andreybos10 explică (pentru mylifedance):

Despre ce?sad

| mylifedance a răspuns (pentru Andreybos10):

Incepe cu inceputl adica. Incepi sa vorbesti despre profa sau ora care o ai atunci cand ea iti trimite biletele, deja e un subiect. Apoi intreab-o ce muzica asculta/place ce'i place sa faca, ce obiecte ii place, daca are prieten si uite asa usor usor incepeti sa vorbiti. Apoi invit-o la un suc sau in parc ce crezi tuwinking

| Andreybos10 explică (pentru mylifedance):

Mersiwinking

| mylifedance a răspuns (pentru Andreybos10):

Cu placerewinking

5 răspunsuri:
| Ho1 a răspuns:

Scrie simplu " te iubes Q " si crede(tu) ca asa prin gluma si o sa vezi ce bine o sa fie.