| Ad3lle a întrebat:

am o intrebare: Am invitat niste prieteni azi la un gratar... i-am tot sunat si au zis ca vin in acest moment... a trecut deja un sfert de ora si nu au venit. Voi ce credeti? Oare mai vin? Le pasa?

Răspuns Câştigător
| Aniiia a răspuns:

Normal ca vor veni! Presupun ca-ti vor face o surpriza placuta! Mai asteapta-i putin, poate-ti vor face un cadou!

5 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Ar fi trebuit sa ma inviti pe mine, chiar am chef de un gratar si as fi venit sigur.
iar cu privire la prietenii tai nu stiu daca vor veni dar chiar daca nu tot e bine, inveti ceva important despre ei, cit de seriosi sunt si cit de mult te poti baza pe ei. mai bine sa se intimple acum cu gratarul decit cind ii vei suna (Doamne fereste) ca ti-a luat casa foc si ai nevoie de ajutor.

| RфZaημtzα a răspuns:

Poate si-au batut joc de tine.Te lasa sa astepti...

| TheLastHuman a răspuns:

Data viitoare sa afisezi invitatia la gratar aici pe TPU laughing)... sigur nu te vom dezamagi rolling on the floor

| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Dai in sange, mananca grataru singura si nu ii suna, daca vor sa mai vorbeasca cu tine sa te sune ei, daca nu te suna, dai in sange fa-ti alti prieteni laughing

| bogdan133 a răspuns:

Nu stiu sigur dar daca iti sunt prieteni adevarati ar trebui macar sa anunte ca vin/ nu vin! PB la gratarwinking