| angel_7881 a întrebat:

am o problema:cred ca un baiat ma place(si eu pe el) insa nu stiu daca ma place pe mine sau pe bani mei(bogata). iar ieri ma invitat la un film (pe vineri)iar eu nu i-am raspuns inca...credeti ca ar trebui sa ma duc?

Răspuns Câştigător
| LoquitaSeMutaInViataReala a răspuns:

De ce nu? ar fi perfect sa te duci, asa il descoperi mai bine, si iti dai seama ce vrea, dupa felul in care vorbeste cu tine si chestii din astea. ca sa iti dai seama, trebuie doar sa incerci, sa vezi cum e.
bafta.

7 răspunsuri:
| marlanuu a răspuns:

DA,nu ai de unde sti daca te vrea pe tine sau banii tai pana nu il cunosti, sa vezi ce-i poate capul!

| SenioritaTeePupaceşte a răspuns:

Pune o prietena sa il intrebe : O iubeste pe [si numele tau] pentru. banii ei? Si el o sa raspunda da ar fi bine ca el sa nu stie ca ea e prietena ta.Mult succeswinking!

| UngureanuFlorin a răspuns:

Eu as zice sa te duci dar daca e gentalman cred ca el plateste iar daca te pune sa platesti nici nu mai sta si pleci de acolo si firesc ca te desparti si de el dar daca plateste el e bine! daca dupa aia crezi ca se foloseste de tine... stii ce urmeaza!
Oricum mai aveam eu un prieten care se folosea de prietena lui asa ca sper sa nu se foloseasca de tine

| alessia5158 a răspuns:

Este a doua intrebare a ta pe acest site --- in prima ai dezvaluit faptul ca ai deja un prieten! ---in a doua iti dezvalui intentia de a-l trada!
Ambele intrebari contin grave greseli gramaticale care-ti tradeaza retardul!
In concluzie, nu te duce! --- cauta-ti o beizadea la fel ca tine, in caz contrar, risti sa-ti dea papucii dupa ce "s-a ospatat" din banii tai!

| thealchemist a răspuns:

Daca plateste el.

| Niklauss a răspuns:

Eu zic sa te duci fiindca daca plateste el te place daca de pune pe tine iti zic nici sa nu te mai intalnesti cu el

| angel_7881 explică:

Allesia prietenul meu este un prieten dar unul obisnuit este bff