| inteligenta a întrebat:

Sall TPU, am o vecina care are un porcusor, dar nu prea se joaca cu el.Intr-o zi i-am spus sa il scoata, dar cand l-am luat in brate a tremurat de frica, i-ar cand l-a luat ea a facut un zgomot de fericire.Eu i-am spus ca e foarte dragut, i-ar ea a zis poate, si l-a pus inapoi in cusca. In minte ii spuneam scorpie! Ce sa fac ca sa o conving sa se joace cu el caci e atat de dragut porcusorul va rog sa ma ajutati caci porcusorul are 8 luni!

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Intreab-o dc l-a mai luat daca nici nu il baga in seama? Spune-i ca el e nefericit si ca indiferent daca se joaca cu el sau nu porcusorul tot o iubeste.Si nu stiu poate daca tot nu il vrea ar putea sa ti-l dea tie daca vrei.happy

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fiecare face ce vrea cu animalul de companie nu ai cum sa convingi propriul stapan sa faca ce vrei tu.

| Mikii a răspuns:

Spune`i ca nu toata lumea are ocazia de a sta cu un porcusor, asa de micut.