| Adny99 a întrebat:

Sall TPU, am si eu o foarte buna prietena si de curand m-am indragostit de un baiat si asa ne-am combinat ca se pare ca si el ma placea dar am auzit ca prietena mea cea mai buna il iubeste si ea si ma simt ciudat cand ma saruta sau ma ia in brate ma tine de mana ...etc ce pot face?

Răspuns Câştigător
| piti77 a răspuns:

Pai asa prietene bune si nu stiti care pe cine place? cum ai aflat ca-l iubeste abia dupa ce te-ai combinat cu el? il iubea in taina? daca sunteti prietene atat de bune aceasta situatie nu trebuia sa existe. dar totusi..acum ca s-a intamplat, cel mai bine ar fi sa vorbesti deschis cu prietena ta. vezi ce are de spus, daca si cat de mult il iubeste si mai ales cum suporta ea situatia. in functie de cum va decurge discutia cu ea, o sa vezi ca-ti va fi mai usor sa iei o decizie.

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Am inteles ca iubiti amandoua acelasi baiat dar oare el pe cine iubeste oare? cred ca pe tine din moment ce v-ati combinat si daca vrei sa nu te mai simti ciudat, intalneste-te numai cu el, nu o mai chema si pe ea cu voi

| Magnific a răspuns:

Controleaza-ti hormoni, ca esti mica 99"