| GoddesWilma a întrebat:

..am si eu o intrebare.cum sa fac sa cuceresc un baiat pe care il plac de multa vreme? am reusit sa-l fac sa-i placa de mine cat de cat... da' nu stiu ce sa ii mai zic. mi-e frica sa ii spun "te iubesc" pentru ca ultima data cand am facut asta sa rusinat si nu a mai vorbit cu mine vreo 2 saptamani. ce sa fac? helpsad dau funda tongue

11 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Poate ca nu are aceleasi sentimente ca si tine. Poate ca tie la tine dar nu te iubeste. E o diferenta.Sau nu? Oricum cred ca trebuia sa-l lasi pe el sa faca primul pas.

| Yang a răspuns:

Mda vad ca v-ati mutat de pe hi5 aici cu pozele astea next time nu confunda e plin net de din astea nu te mai baga si tu.In orice caz daca ai poza asta si pe mess sau unde mai vb tu cu el si el a vazut o omu' deja are alta parere.Nu insista lasa-l pe el poate e timid si daca i-ai zis te iubesc asa repede s-a speriat probabil fetele spun te iubesc mai repede iar el poate e genul de persoana care o gandeste bine inainte sa o zica. Sfat de la mine daca nu vrei sa iti alegi meseria de pe acum scoate ti poza aia

| darrio2007 a răspuns:

Trebuia sa-l lasi pe el sa faca primul pas(sa spuna te iubesc). De-asta s-a rusinat.

Răspuns utilizator avertizat
| matraguna1 a răspuns:

In primul rand cred ca ar trebui sa iti schimbi poza de la. avatar. not talking to someone's ASS. ori asta e dovada de disperare? nu asa trebuie sa atragi atentia.

| matraguna1 a răspuns:

Dupa mine poti sa te uiti la el cat vrei, dar poza nu are nimic artistic in ea. dimpotriva, e aiurea. degeaba ai un fund ok daca il faci "public" intr-un mod total ridicol.

| timioros a răspuns:

Nui spune te iubesc. spune-i alceva, dar cu acelasi inteles. cum ar fi: dintre toti baietii draguti de pe planeta, te-as aleg pe tine. sau trimitei biletele si cate o bamboana la fiecare biletel.paa. funda?

apropo, tare fund!

| lOllipOp a răspuns:

Aratai poza care o ai pe profillaughing!thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne @troscbambum ne-ai zapacit am vazut ca are fund cum avem toti de altfel. cred ca esti mare laba*