| AdriiAnna a întrebat:

SAll TPU [cred ca o sa va plictisitzi sa asculta-ti tot ce am de spus dar mno. ] Deci iarna asta i-am facut o fara unui baiat la ca tin mult (el nu stie)ca cica pe mess sunt deodata cu el si i-am dat o poza de pe net si el m-a crezut si la scoala cand m-a intreabt dac eram eu am spus nu ca varameah... dar faza e alta ca dupa ce a aflat s-a suparat.[cred] si de cateva saptamani mi-a cerut sa-i dau add pe mess si am vb dar nu vroia sa imi spuna de la cine are acest id si nici scoala lui nu mi-a spunea si cand mi-a spus ca ii sunt simpatica si ca ii place de mine cass sincera ca el m-a mintit dar la urma mi-a spus adevarul varstei lui si a vrut sa ii fiu iubita si eu asa i-am spus da dar el nicicum nu imi spunea mai multe despre el si nu mai intra pe mess ...in fine intrebarea este : Poate acest baiat cu care "sunt combinata" sa fie baiatul caruia i-am facut farsa? imi puteti da niste sfaturi cum sa aflu adevarul ca sunt disperata sa nu cumva sa fie acelasi baiat crying funda plus vor ceilalticrying

Răspuns Câştigător
| xCatastrophe a răspuns:

Intreaba`l ceva ipostaze care s`au intamplat si daca corespund raspunsurile du`l cu zaharelul si tu si uitaTI INTAMPLAREA DEPINDE SI CATI ANI AI...

8 răspunsuri:
| cata_4290 a răspuns:

Daca am inteles eu bine tu mai mult de 14-15ani nu ai si ce cred eu este ca da este acelasi baiat si vrea sa se razbune...ai grija cum te joci cu tine insati!

| Ryuk751 a răspuns:

Poti face un rezumat? asa am intelege toti ce ai scris.winking

| xxxnonamexxx a răspuns:

Ma doare capul...ce complicata pare treaba...

| ionutz0116 a răspuns:

Sfatul meu ar fi sa nu mai scrii cu " ca " exista pe tastatura si " C"

| MajorAsshole a răspuns:

Fatoooooo normal ca ne plictisim daca nu pui si tu un punct, o virgula din cand in cand, mai dai un enter, mai un spatiu mai mare, ceva... doamne, nu m-am plictisit citindu-ti intrebarea...dar ochii ma dor de numa'

| OnlyHope a răspuns:

Am citit de 3 ori si tot n-am inteleslaughing. In special prima parte cu farsa. Tu aveai id fals sau ce?

| GirlLăvHell a răspuns:

Nam inteles nimicstraight face
si eu care credeam ca nu-s buna la explicat

| LostInWorld a răspuns:

Ar fi mai bine daca ai scrie sh uh ceva care sa inteleaga omul