| Crysty1996 a întrebat:

Sall; TPU stiu ca am mai pus o intrebare la fel dar tot nu am gasit solutia deci sa incepem : Toti copii si fetele ma considera un bebelus ma intreaba tot tim pu ce mistere a mai rezolvat scoby doo si ce episoade noi sunt din tom si jerry si prin liceu ca sunt in clasa a 9a ma striga bebe sau bebelusule si cam ttoata clasa stie ca cei din satul meu ma striga asa si cam nu am pe niomeni sa ma apere adica sa ii zica lu unu ba nu ii mai zice asa deci ce pot face fiindca la ore in banca stau mereu singur fiindca nimeni nu vrea sa stea cu mine dar eu nu ma uit la desene si nici nu ma comport ca un bebelus ma striga asa fiindca eu nu-s ca ceilalti adica nu beau nu fumes si nu prea fug de la ore si cvred ca de asta ma striga bebelus ajutati-ma va rog! DAu FUNDA!

Răspuns Câştigător
| motherfuckerstyle a răspuns:

E vreo problema cu tom si jerry sau scoby doo? adica lol eu am ap 17 si fratele meu 18 si tot ne uitam pe cartoon net nu vad ce ne-ar opri.
Eu zic sa nu mai fii asa sensibil, in fiecare clasa se gaseste o oaie neagra de care sa se rada :d.Tu ar trebui sa razi cu ei si sa le arati ca nu te afecteaza si daca continua la intrebarea cu scooby doo ii spui ca a gasit-o pe masa cand ii facea ****directorului, iar in tom si jerry mai nou te invata cum sa dai m*** la prosti. FUNDA?

4 răspunsuri:
| AweSomee a răspuns:

Incearca sa umblii cu oameni care au o alta mentalitate. si sigur te vei schimba. incearca sa umblii cu baieti / fete mai mari in varsta. si o sa vezi ca lumea o sa fie altfel cu tine cand o sa te vada ca umblii cu altii mai mari. daca nu te comporti ca un bebelush incearca sa nu le acorzi atentie si nu fa o "crima" din asta. lasa-i sa zica. o sa le treaca lor.

| Yuuko a răspuns:

Nu-i asculta! Sunt prosti. Ei o sa ajungi cocalari, pe strazi, drogati etc. Si tu poate o sa ajungi sa ai o meserie care iti ofera multi bani! sau oricum o sa ai o viata stabila! Vor sa para interesanti cand de fapt nu sunt!

| andreeavisi a răspuns:

Pai.trebuie sa le castigi respectul! Este adevarat ca de obicei cand nu esti prea smecher, nu faci misto de altii, ceilalti care sunt asa te considera pampalau.Dar tu trebuie sa le arati ca poti sa fii interesant si daca esti mai cuminte. Poti sa-ti faci cativa prieteni cu care ai mai multe in comun, si dupa ei o sa-ti faca cunostinta cu altii si cand se ia cineva de tine te vor apara. Sper ca te-am ajutat!:*

| nothingandmore a răspuns:

Hey bv tie! mama nu pot sa cred ca este cineva care nu bea si nu fumeaza! 1. felicitarile mele sincere! 2.intreaba pe cineva de ce ii zice asa, ia aitudine! daca ii lasi sa continue nu or sa se opreasca! 3.sunt sigura ca la tine in clasa este macar un baiat sau chia si o fata mai de treaba care ar vrea sa ii fie prieten/a,ca doar nu sunt toti asa rai! sau din alte clase, fa-ti tu singur pieteni, nu astepta sa vina ei! bafta!?>big grin