| Torres92 a întrebat:

Trec printr un Moment dificil,e vorba de un membru din familia mea
As vrea sa am o discutie in privat cu un expert TPU
de preferat, sa fie o Ea
Femeile inteleg altfel situatiile de genul asta

Facebook sau id pe privat
Multumesc!

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Trimite-mi un mesaj in privat si te voi ajuta cu mare drag in masura priceperii mele.
O seara bunahappy

4 răspunsuri:
| ElleAtat a răspuns:

Ele_elena_eu@yahoo.com

| Anonima3127 a răspuns:

Salut, poti sa imi trimiti un mesaj in privat daca vrei sa povestim!

| Fatamuntilor a răspuns:

De crezi ca doar expert s-ar putea pricepe? Am vazut destui neexperti care dau raspunsuri bune!

Daca problema nu este prea personala o poti pune aici si sa rogi un expert sa ti-o recomande ca sa fie in atentia celor care se pricep.

| ElenaSA a răspuns:

Te astept cu un mesaj.